რესტორანი იაკამი იაკამი - ეს არის ადგილი, სადაც შეგიძლიათ ჩაიძიროთ ქართული სტუმართმოყვარეობის უნიკალურ ატმოსფეროში და დატკბეთ დახვეწილი სამზარეულოთი.
Facility-ის სტილი და კონცეფცია მიგიყვანთ ავთენტური ქართული გემოსა და ტრადიციების სამყაროში. აქ შეგიძლიათ გაეცნოთ ორიგინალური და საინტერესო ინტერპრეტაციით წარმოდგენილ ქართული კერძების მრავალფეროვნებას.
რესტორანი "Yakami იაკამი" მდებარეობს ე.თაყაიშვილის ქუჩაზე, ურეკში, გურია, საქართველო. მდებარეობს ქალაქის ცენტრში, მისი პოვნა ადვილია.
რესტორანი ღიაა თქვენთვის ყოველდღე, ორშაბათიდან კვირამდე. გახსნის საათები 10:00 საათიდან 23:00 საათამდე. კვირის ან შაბათ-კვირის დღის მიუხედავად, შეგიძლიათ დატკბეთ "იაკამი იაკამის" ატმოსფეროთა და არომატით.
დაწესებულების ატმოსფერო და დეკორი სავსეა სიმყუდროვით და კომფორტით. შეგიძლიათ დაისვენოთ და მიირთვათ კერძები სასიამოვნო ატმოსფეროში, შექმნილ გემოვნებითა და დეტალებისადმი ყურადღებით.
"იაკამი იაკამის" მენიუში წარმოდგენილია კერძებისა და სასმელების მრავალფეროვნება. აქ ნახავთ ნამდვილ ქართულ კერძებს, როგორიცაა ხაჭაპური, ხინკალი, შაშლიკი და მრავალი სხვა. გარდა ამისა, რესტორანი გთავაზობთ სპეციალურ შეთავაზებებს და შეფ-მზარეულის რეკომენდაციებს, რომლებიც გააკვირვებს თქვენს გემოვნებას.
"იაკამი იაკამი" გთავაზობთ შესანიშნავი დონის მომსახურებას და კომფორტს ყველა სტუმარს. რესტორნის პერსონალი სიამოვნებით დაგეხმარებით და შემოგთავაზებთ რეკომენდაციებს საკვებისა და სასმელების შესახებ.
რესტორან "იაკამი იაკამი"-ში სტუმრობისას შეგიძლიათ განიცადოთ საქართველოს ნამდვილი გემო და დატკბეთ სიყვარულითა და ყურადღებით შექმნილი მყუდრო გარემოთი.