საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია თბილისში არის დამოუკიდებელი, არასამთავრობო, არაპოლიტიკური და არაკომერციული ორგანიზაცია, რომელიც დაარსდა 2009 წელს. ასოციაციის მთავარი მიზანია ერთობლივი თანამშრომლობით დაეხმაროს საქართველოში მოქმედ ბიზნეს ორგანიზაციებს. ორგანიზაცია აერთიანებს 70-მდე წამყვან კომპანიას საქართველოში, რაც უზრუნველყოფს პლატფორმას ხელისუფლების წინაშე მისი წევრების ლეგიტიმური და ობიექტური ბიზნეს ინტერესების წარმოსაჩენად და დასაცავად.
საქართველოს ბიზნეს ასოციაცია წარმატებით ასრულებს თავის მიზნებს წევრი ორგანიზაციებისა და მმართველი კომიტეტების აქტიური მონაწილეობის წყალობით. ორგანიზაცია ორიენტირებულია საქართველოში ბიზნესისთვის უფრო ხელსაყრელი პირობების შექმნაზე და მთლიანად საზოგადოების განვითარებაზე. მეწარმეებს და კომპანიებს შეუძლიათ დაუკავშირდნენ აქ, რათა მიიღონ მხარდაჭერა სამთავრობო უწყებებთან ურთიერთობის საკითხებში და მიიღონ მონაწილეობა ქვეყანაში ბიზნეს კლიმატის განვითარებაში.