ქართული რესტორანი "პასანაური პლუსი"
კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება რესტორან "პასანაური პლუსში" - ნამდვილი გასტრონომიული მოგზაურობა ავთენტური ქართული სამზარეულოს სამყაროში. გეპატიჟებით დატკბეთ გემოების სიმდიდრით, უნიკალური ატმოსფეროთი და უნაკლო სერვისით.
ჩვენი რესტორანი მდებარეობს ალ. ქ.თბილისში ვაკე-საბურთალოს რაიონში ყაზბეგის 42. ჩვენ განლაგებული ვართ მოსახერხებელ ადგილას, რაც ჩვენს რესტორანს ხდის ადვილად მისაწვდომს ყველასთვის, რათა ისიამოვნოს ჩვენი კულინარიული სიამოვნებით. პოპულარულ უბანში მდებარეობა განსაკუთრებულ ხიბლს მატებს ჩვენს რესტორანს და აქცევს მას მიმზიდველ ადგილად მეგობრებთან, ოჯახთან ან ბიზნეს პარტნიორებთან შესახვედრად.
ჩვენ ვმუშაობთ კვირის ყოველ დღე 10:00-დან 02:00 საათამდე, რაც საშუალებას გაძლევთ დატკბეთ ჩვენი კერძებითა და გარემოთი ნებისმიერ მოსახერხებელ დროს. მოხარული ვართ გიმასპინძლოთ როგორც ლანჩზე და ვახშამზე, ასევე საღამოს, როდესაც შეგიძლიათ გაატაროთ სასიამოვნო საღამო საყვარელი ადამიანების გარემოცვაში. ჩვენ ვმუშაობთ უცვლელად შაბათ-კვირას და არდადეგებზე, რათა უზრუნველყოთ, რომ ყოველთვის შეგეძლოთ გვესტუმროთ და ისიამოვნოთ ჩვენი სტუმართმოყვარეობით.
"პასანაური პლუსის" ატმოსფერო და მისი დეკორი ჩაძირავთ ქართული სტუმართმოყვარეობისა და ტრადიციების ატმოსფეროში. ჩვენი რესტორნის ინტერიერი აერთიანებს თანამედროვე სტილის ტრადიციულ ელემენტებს ეროვნული შეფერილობის ნოტებთან და ქმნის მყუდრო და თბილ ატმოსფეროს. ჩვენთან ერთად იგრძნობთ თავს როგორც სახლში და დატკბებით საქართველოს უნიკალური ატმოსფეროთი.
ჩვენი მენიუ გთავაზობთ ორიგინალური ქართული კერძების ფართო არჩევანს, რომლებიც მზადდება ახალი და ხარისხიანი ინგრედიენტებით. შეგიძლიათ სცადოთ ისეთი პოპულარული კერძები, როგორიცაა ხაჭაპური, ხინკალი, მწვადა და მრავალი სხვა. ასევე გთავაზობთ მადის, სუპების, სალათების და დესერტების მრავალფეროვნებას. და იმისათვის, რომ სრულად ისიამოვნოთ თქვენი გასტრონომიული მოგზაურობით, გირჩევთ სცადოთ ჩვენი შესანიშნავი ქართული ღვინოები და ეროვნული სასმელები.
ფასანაური პლუსში ჩვენ ვცდილობთ მოგაწოდოთ მაღალი დონის მომსახურება და შემოგთავაზოთ სხვადასხვა სერვისი და კეთილმოწყობა, რათა თქვენი ვიზიტი კომფორტული და სასიამოვნო იყოს. ჩვენი ყურადღებიანი პერსონალი ყოველთვის მზად არის დაგეხმაროთ საკვებისა და სასმელის შერჩევაში, ასევე რეკომენდაციებსა და სპეციალურ შეთავაზებებში.
მობრძანდით რესტორან "პასანაური პლუსში" და ჩაიძირეთ ქართული სამზარეულოსა და სტუმართმოყვარეობის უნიკალურ სამყაროში. ჩვენ მოუთმენლად ველით თქვენს ნახვას და გარანტიას გაძლევთ, რომ თქვენი ვიზიტი იქნება დაუვიწყარი და დატოვებს მხოლოდ ყველაზე სასიამოვნო შთაბეჭდილებებს.