საქველმოქმედო ორგანიზაცია "MAC Georgia"
საქველმოქმედო ორგანიზაცია MAC Georgia მდებარეობს თბილისში და ეძღვნება მოსახლეობის ყველაზე დაუცველი ფენების მხარდაჭერას. ორგანიზაცია უზრუნველყოფს რესურსებს და აძლიერებს დამხმარე სისტემებს, რათა უზრუნველყოს ღირსეული ცხოვრების დონე და ყველასთვის თვითრეალიზაციის შესაძლებლობა. MAC Georgia ცდილობს შეცვალოს გაჭირვებაში მყოფი ადამიანების ცხოვრება ოჯახებისა და თემების მხარდაჭერის ჩართვით.
MAC Georgia-ს ერთ-ერთი მთავარი მისიაა საგანმანათლებლო მხარდაჭერისა და რესურსების უზრუნველყოფა სხვადასხვა დონის უნარების მქონე პირებისთვის. ორგანიზაცია მუშაობს როგორც მიმღებთა, ასევე მათზე ზრუნვის უნარებისა და ცოდნის გასავითარებლად. ეს ხელს უწყობს ინკლუზიური საზოგადოების შექმნას, სადაც ყველა ადამიანს აქვს პირადი და პროფესიული ზრდის თანაბარი შანსი.
MAC Georgia ღიაა თანამშრომლობისთვის სხვადასხვა პარტნიორებთან და მოხალისეებთან, რომლებიც მზად არიან წვლილი შეიტანონ მოსახლეობის დაუცველი ჯგუფების ცხოვრების ხარისხის გაუმჯობესებაში. ამ ორგანიზაციასთან დაკავშირება შეიძლება სასარგებლო იყოს მათთვის, ვინც ეძებს მხარდაჭერას სწავლისა და სოციალური ინკლუზიისთვის. ორგანიზაცია ასევე სთავაზობს რჩევებსა და დახმარებას ოჯახებსა და თემებს, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან მდგრადი ზრუნვისა და მხარდაჭერის უნარების განვითარებაში.
44.76146,41.70977
ქ. ვლადიმერ კავსაძე, 3, თბილისი, საქართველო (მე-2 სართული)