ღვინის მაღაზია "ქართული ღვინო (ცარ ფარნავაზის ქ. 26)"
ღვინის მაღაზია "ქართული ღვინო" მდებარეობს ქ. მეფის ფარნავაზის 26, ბათუმი და ოფიციალურად წარმოადგენს ქართულ ღვინის ქარხნებს. ეს შესანიშნავი ადგილია ქართული ღვინის მოყვარულთათვის, ასევე მათთვის, ვისაც სურს გაეცნოს ქართული ღვინის ტრადიციას.
მაღაზია გთავაზობთ ქართული ავტოქტონური ღვინოების მდიდარ ასორტიმენტს, მათ შორის ცნობილ წითელ და თეთრ ღვინოებს, ასევე უნიკალურ ჯიშებს, რომლებიც ძნელად მოიძებნება სხვაგან. მენიუში შედის როგორც კომერციულად წარმოებული ღვინოები, ასევე მცირე ფერმის ღვინოები.
მაღაზიის თანამშრომლებს აქვთ პროფესიული ცოდნა ღვინის სფეროში. ისინი დაგეხმარებიან ღვინის შერჩევაში თქვენი პრეფერენციებისა და კერძების მიხედვით, რომლითაც მას მიირთმევენ. არის შერჩეული ღვინოების დაგემოვნების შესაძლებლობა.
ქართული ღვინის ღვინის მაღაზიაში ვიზიტი საინტერესო და სასარგებლო იქნება თქვენი ბათუმში ყოფნისთვის, ასევე შესანიშნავი შესაძლებლობა შეიძინოთ ქართული ღვინოები საკუთარი კოლექციისთვის ან საჩუქრად.